logo         

JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

Pizzy
V hlavním MENU klikněte na „Pizza“, následně dle požadované velikosti např. „Pizza 28 cm“. Nyní můžete vybírat ze všech produktů z požadované kategorie. Pro objednání klikněte na název produktu např. „01. Pizza šunková“, otevře se detail produktu. Nyní můžete v řádcích přídavky obohatit vybranou pizzu (v řádku maximálně 1 přídavek). Dále klikněte na „KOUPIT“. Kliknutím na „Pokračovat v nákupu“ můžete přidat další produkty, nebo zaškrtněte „Způsob dopravy“ a „Způsob platby“ a klikněte na „OBJEDNAT“. Vyplněním požadovaných údajů a kliknutím na „Odeslat objednávku“ jste úspěšně dokončili nákup.

Minutky
V hlavním MENU klikněte na požadovanou kategorii např. „Minutky z kuřecího masa“. Nyní můžete vybírat ze všech produktů z požadované kategorie. Pro objednání klikněte na název produktu např. „Smažený kuřecí řízek“, otevře se detail produktu. V řádku „Přílohy“ vyberte přílohu, obdobně můžete zvolit omáčku. Dále klikněte na „KOUPIT“. Kliknutím na „Pokračovat v nákupu“ můžete přidat další produkty, nebo zaškrtněte „Způsob dopravy“ a „Způsob platby“ a klikněte na „OBJEDNAT“. Vyplněním požadovaných údajů a kliknutím na „Odeslat objednávku“ jste úspěšně dokončili nákup.

Nápoje
Nápoje nevozíme samostatně. Nutno objednat k jídlu.

Akce 10 x pizza = 1 pizza ZDARMA
Po nalepení deseti kupónů na určenou vizitku máte nárok na pizzu dle Vašeho výběru do částky 118,- Kč. Kupón zákazník obdrží při zaplacení pizzy od 114,- Kč.
Nárok můžete uplatnit u rozvozce nebo v restauraci, využití kupónu hlaste při objednávce, vizitku s kupóny předejte obsluze. Akce se nesčítají.

ZMĚNA VYHRAZENA